Koťata na prodej

  Máme koťátka   

Diana Frances Azrag Bey

 

*22.7.2019

 

Didi je zlatá holčička, milá, mírná, hravá, velice kontaktní, miluje spaní v posteli společně s námi a je vždy na nás "přilepená". Má hedvábný kožíšek a nádherné sytě modré oči. Zvyklá na našeho 4letého velmi aktivního vnoučka. Je vhodná i do rodin s malými dětmi. 

Byla kastrovaná 29.11. Ke stěhování do nového domova bude připravena od 12.12. po "výstupní" veterinární kontrole :) a se sbaleným ranečkem.

 

 

 

El Dorado Azrag Bey

*30.7.2019

  

 

Edík je miloučký a něžný kocourek s hebkým kožíškem. Je úžasně mazlivý, kontaktní, uvrněný ( při jakémkoliv dotyku, pohledu, oslovení nastartuje svůj vrnící motůrek). Vždy připraven ke hře, kterou miluje. Když nás nevidí, začne nás něžným hláskem volat a na naši odpověď okamžitě přiběhne. Každou noc spí s námi v posteli v oblíbené pozici na zádech a nejlépe s pacičkou opřenou o moji ruku. Zvyklý na našeho 4letého velmi aktivního vnoučka. Edík bude šťastný i v rodině s malými dětmi.

Ke stěhování do nového domova bude připraven od 20.12. kastrovaný a po "výstupní" veterinární kontrole a se sbaleným ranečkem.

 

V případě vážného zájmu mne můžete kontaktovat na email: azragbey@mail.cz

 

 nebo tel 731 500 268

 

Prosím, abyste při prvním kontaktu sdělili pár slov o vás, rodině, zázemí a případných zkušenostech se zvířátky. Chci si být jistá, že naše odchovaná koťátka, která bereme jako naše malé dětičky, dostávající naši veškerou péči, pozornost a lásku více než 3 – 4 měsíce v jejich důležitých začátcích života se dostanou do těch správných rukou. Děkuji za pochopení!

 

Nereaguji na jednověté emaily za pouhým účelem zjištění ceny.

 

 Koťátka narozená u nás odcházejí do nových domovů:

v  Ve věku minimálné od 14.týdne kocourkové, od 16.týdne kočičky

v  3 x odčervená

v  2 x vakcinovaná

v  veterinárně kontrolovaná

v  perfektně socializovaná a čistotná

v  s očkovacím průkazem

v  registračními dokumenty – průkazem původu 

v  s řádnou kupní smlouvou

v  2 roční zdravotní zárukou

v  výslužkou pro počáteční dny 

 

Koťátko „mazlíček“

Naše koťátka nabízená „na mazlíčka“ je koťátko tzv. společník. Koťátko může být po rodičích, u kterých existuje omezení v chovu pro 1. generaci jejich potomků, tj. zákaz prodeje těchto koťátek jinému chovateli pro další reprodukci. Nebo z důvodu mého rozhodnutí budoucích chovatelských plánů. Nebo může, ale také nemusí, mít nějakou exteriérovou nedokonalost - výše posazená ouška, ne 100% ideální profil, barevné nebo naopak bílé skvrny tam, kde by podle standardu neměly být atd. Koťátko MAZLÍČEK opouští náš domov již kastrované. info Rané/časné kastrace viz ....

 

česky english