Kastráti

Na této stránce jsou kočičky, bez kterých by neexistovala naše chovatelská stanice.... i když už mají svoje nové domovy a milující rodiny, jsou stále součástí našeho chovu... minulosti i budoucnosti.

 

Slovy nedokážu vylíčit, jak mnoho pro mne znamenáte.... bez Vás bych nebyla tam, kde jsem dnes.

 

Z hloubky mého srdce:

   DĚKUJI TISÍCKRÁT VÁM VŠEM, MOJE ZLATÍČKA!    

  Nikdy na Vás nezapomeneme, jste navždy v našich srdcích.  

 

Interchampion   Guddles of Merrity cats

 

 

 Champion + Interchampion

3 x BIV + BIV World Cat Show

Best in Show

 

Guddles je nádherný mitted s jedinečným blazem ve tvaru přesýpacích hodin (hour-glass).

Je to mohutný, dobře osvalený kocour perfektního typu s dlouhým tělem a hmotností dosahující 8 kg. Jeho délka těla měřená od nosu ke špičce ocasu je 1m!!!

Má velmi pěkný tvar hlavy, krásné modré oči a výraznou bradu. Jeho královský vzhled ještě zdůrazňuje velice bohatá a hedvábně jemná srst ve špičkové kvalitě. I přes svoji mohutnost má velmi jemný hlas. Je skutečně závislý na mazlení, masírování a lidském kontaktu. Každou noc spí s námi v posteli.

Je to velice kontaktní kocour s opravdu ukázkovým "psím" charakterem. 

 Krevní skupina: A

FIV, FeLV: negativní
HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N
 
             
 Amulet´s Kanisha

 

Kanisha je kočička  perfektního typu, s bezvadným tvarem hlavy a super profilem. Má nádherně modré a veliké oči. Její srst je exkluzivní – dlouhá, hustá a hedvábná. Je to velmi kouzelná a sladká kočička.  

Kanisha byla vždy velice starostlivá a pečlivá maminka :-)

Jannie, děkujeme ze srdce za naši krásku a tvojí důvěru.
Kanisha bydlí se svojí dcerou, překrásnou Emilly Azrag Bey u našeho staršího syna ;)

Krevní skupina: A

FIV, FeLV: negativní
HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N 
 
   

PageRank.czElly Azrag Bey

 
Elly je odchovaná kočička v naší chovatelské stanici. Rozhodli jsme se, že zůstane doma a posílí náš chov. Vím, že jsme udělali dobře.
Elly je kočička velmi pěkného typu, velká, silná a dlouhá. Má pěknou hlavu se silnou bradou, dobré postavení uší a velké, středně modré oči. Její srst je kvalitní a bez jakýchkoliv nežádoucích skvrn a s rozdělením barev přesně podle standardu.
Je velice bezprostřední, veselá, zvědavá, upovídaná (její „slovní“ zásoba je veliká a vždy má tlamičku roztaženou do širokého „úsměvu“, mazlivá, aktivní. Miluje aportování čehokoliv a hlavně hodně dlouho.....
Jejími rodiči jsou Kanisha a  Guddles.
Naše Ládinka bydlí v Přelouči u naší milé kamarádky Pavly, kde dělá radost celé rodině :* Má také kočičí kamarády, našeho odchovaného kocourka Pierce Brosnana/felinoterapeuta a další dvě ragdollí kamarádky. Pavli DÍKY, jsi zlato!!! 
Krevní skupina: A
FIV, FeLV : negativní, HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N   
 

Emilly Azrag Bey

 

 Emilly  alias "Kuki" se narodila v naší chovatelské stanici.

Byla jedním z nejroztomilejších koťátek, jaké jsem kdy měla…nemohla jsem jí prostě nechat odejít. Svojí přezdívku "Kuki" dostala, protože od malička měla tak veliká a krásná kukadla, kterýma si nás omotala kolem tlapky.

 

Má tak super sladký výraz a taková je i její povaha – miloučká, jemná, poddajná…zkrátka naprostý andílek! Přesná ragdoll povaha......Je velmi velmi pěkného a těžkého typu, se širokou hlavou, s překrásnýma modrýma a velikýma očima a silná a baculatá :-) Její srst je špičkové kvality ("zaječí srst"), táááák hustá, načechraná a nadýchaná......člověk by jí pořád hladil a hladil :-) Jejími rodiči jsou naše krásná holanďanka Kanisha a náš obrovský Guddles of Merrity cats.

Kukinka musela být neplánovaně kastrovaná z důvodu velmi vážného - zánětu dělohy/pyometry. Její život je pro nás nadevše... Tímto děkujeme p. MvDr. Řezáčové za záchranu jejího života!!! Bohužel, v našem chovu nemáme po ní koťátko, i když jsme plánovali nechat si holčičku z jejího plánovaného posledního vrhu v r. 2013... Její koťátka byla vždy velmi krásná, velká, s nádhernou srstí, překrásnýma očima a super povahou.... 

Kuki bydlí se svojí maminkou NL* Amulet´s Kanishou u našeho staršího syna ;)

Krevní skupina: A

FIV, FeLV : negativní HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N    

 

 

 Azragbey Natalie Portman
http://www.azragbey.cz/userfiles/image/Natalie%203%20web.JPG

Natalie je odchovaná kočička v naší chovatelské stanici. Rozhodli jsme se, že zůstane doma a posílí náš chov. 

Natálka je kočička velmi pěkného typu a s dobrou velikostí. Má pěknou hlavu se silnou bradou, dobré postavení uší a velké, krásně modré oči. Její srst je kvalitní a bez jakýchkoliv nežádoucích skvrn a s rozdělením barev přesně podle standardu.

A co říct k její povaze? Je 100% kopií svojí maminky Elly Azrag Bey = velice bezprostřední, veselá a zvědavá, mazlivá, aktivní. Miluje aportování čehokoliv a hlavně hodně dlouho..... :D

Jejími rodiči jsou naše krásná Elly Azrag Bey a velikánský Ragbarby Candy Boy (import RU).

Natálka bydlí společně s její starší sestrou Josephinou Baker Azrag Bey s Alenkou, Leem, Barborkou, Betkou a psím kamošem Natanem v Prešově. Děkujeme!!! 

 Krevní skupina: A

FIV, FeLV : negativní

HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N 

 

 

 

 

CAN*  Darlinlildolls sweet Lil Gail
Gail je zlaté srdíčko. Než se pro nás narodila, čekali jsme na ní velmi dlouhou dobu (chtěli jsme 100% perfektní kočičku z určitého spojení…) Ale čekání se vyplatilo! 
Gail je kočička perfektního typu s překrásnou hlavou, nádhernýma temně modrýma očima, dlouhým tělem a její ocas snad nemá konce. Její srst je ve špičkové kvalitě a bez jakýchkoliv nežádoucích skvrn. A její povaha? Ta je přesně taková, jako její jméno……sladká!!
Gailinku v našem chovu zastoupí její krásná a veliká dcera Penélope (otec náš americký kocourek Raggledazzle Handsome) a její starší sestra Sexy Sadie (otec náš Guddles of merrity cats). 
Gail/Gigi se přestěhovala do Prahy k nové mamce Kristýně a jejímu příteli. Nový domov s ní sdílí také naše odchovaná kočička Katherine Hepburn Azrag Bey *CZ. Děkujeme!!! 
Krevní skupina: A
FIV + FeLV: negativní, HCM(DNA)+PKD(DNA): N/N-negat
 Candy Boy  

 Candy je člen naší rodiny, o kterém jsme snili a na kterého jsme náležitě pyšní!!! Čekali jsme na něho velmi dlouhou dobu.

Candy je skutečně OBROVSKÝ kocour ve velikosti středně velkého psa, s velmi pěknou typovou hlavou, klasickým pravým ragdollím dlouhým tělem, dlouhatánským ocasem (snad bez konce :-) a barvou očí skutečně sytě tmavomodrou...borůvkovou :-)
 
Má špičkový původ = narodil se ze spojení rodičů, kteří oba pocházejí z USA chov.stanice Dollhouse, která patří k nejuznávanějším top liniím.
Valerie, děkujeme ti za našeho krásného kluka!!! JaNeil thank you very much too!!!
 
Candy/Kendík se přestěhoval do Rakovníka k nové milující mamce p.Havlové. Na časté návštěvy a hlídání k němu jezdí náš odchovaný kocourek Que Sera AzragBey/Kesík rodiny Havlových-Pavlíny + Petra a jejich dvou bezva kluků ;)) Děkujeme!!!!  
 
Candy je geneticky testován(DNA) pro:
HCM: N/N negativní
PKD: N/N negativní 
Oba jeho rodiče jsou HCM DNA + PKD DNA také N/N negativní 
Krevní skupina: A
FIV + FeLV: neg
   
 
 
 

Sexy Sadie Azrag Bey *CZ

 

 

 

 

 

Sadie se narodila v naší chovatelské stanici.

Je to elegantní kočička pěkného, dlouhého typu, s překrásnýma zářivě modrýma a velikýma očima a dlouhatánským ocasem :-) Její srst je špičkové kvality (neknotící se).

Rodiči jsou naše krásná a veliká Darlinlildolls Sweet Lil Gail (dovoz KANADA) a náš obrovský Guddles of Merrity catsSadinka je naše opička v kočičím kožíšku :) 

Sadie bydlí nedaleko nás s Jituškou a Kájou. Má dvě kočičí kamarádky, naší odchovanou Farrah Azrag Bey/Sárinku a mainskou mývalí slečnu Kačenku. Jituško a Kájo DĚKUJEME!!! 

Krevní skupina: A

FIV, FeLV : negativní
HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N 

 

 

 

 

 

 

Noddy in Toyland Azrag Bey  

 

 Barva: seal mitted 
 

Noddy se narodil v naší chovatelské stanici.

 

Nodík patřil k nejroztomilejším koťátkům, jaké jsem kdy měla…nemohla jsem mu odolat, musel prostě zůstat také vzhledem k tomu, že byl úplně poslední koťátko po naší Amulet´s Kanishe.  

Od malinka spal v noci se mnou na mém polštáři. Má sladký výraz a taková je i jeho povaha – milý, jemný. 

Je velmii pěkného typu, se širokou hlavou, se statnou kostrou a silnýma nohama, výborně osvalený :-) Jeho srst je špičkové kvality "Bunny-zaječí srst), táááák hustá, načechraná a nadýchaná...Stal se otcem jednoho našeho vrhu s naší Waatuwarpaan Taateli. Jeho krásné dcery Pretty Witch a Pocahontas zůstaly v našem chovu.

 

Noddy bydlí na Kladně s mladou bezva rodinkou, Dominikou a Honzou. Za parťáka má svého syna Picassa AzragBey a náležitě si to vše užívá! Dominiko a Honzo moc moc děkujeme!!!! 

Krevní skupina: A
FIV, FeLV : negativní ,HCM DNA + PKD DNA: negativní N/N 
 
 
 
 
 

 

Azragbey Penélope Cruz

 
Naše sladká Penny se narodila u nás.
Je to velikánská a skutečně těžká kočička s nádhernýma temně modrýma očima, dlouhým tělem a ocasem božsky osrstěným a dlouhatánkým snad bez konce. Její srst je ve špičkové kvalitě..Její povaha je taaaak jemná a miloučká. 
Penny nyní bydlí nedaleko Plzně s novou mamkou Mirkou a její dcerkou a má náramný život.

Její krásný syn O´Grand Finale Jr. Azrag Bey *CZ žije  USA s Kathleen Burke, prestižní chovatelská stanice KISSYKAT, ve společném vlastnictví Sandy Wuerch - RAGTOWN (Kanada). Thank you sooo much ladies!!! 

 Krevní skupina: A

FIV + FeLV + HCM(DNA)+PKD(DNA): N/N-negativ
 
 
 Quantanamera Azrag Bey *CZ

 

 

Quanatnamera se narodila v naší chovatelské stanici.

Je to roztomilá kočička velmi pěkného typu, překrásnýma modrýma a velikýma očima, dlouhým tělem, dlouhatánským ocasem a krásnou hustou srstí.

Je to fantastický mazlíček, sladká a hravá holčička, učiněný kašpárek. Velmi ráda se k někomu tulí, a přede a přede a je "přilepená jak suchý zip" :D

Každou naši návštěvu okouzlí svou bezprostředností, roztomilostí a hravostí

  

Mařenka se přestěhovala nedaleko Plzně a užívá si pozornosti celé rodiny a svého nového kamaráda bernského salašnického psa 

 

Krevní skupina: A

FIV, FeLV, HCM, PKD : negativní
 
 
 
 

Waatuwarpaan Taateli 

  

 

 

 

 

Barva: seal mitted

 

 

Taateli bydlí s paní Novotnou. Děkujeme!

 

My dear Tiina, THANK YOU THANK YOU THANK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!! She is our sweetie 

 

česky english